Nagyhatalom lettünk

2019. július 30
A Városgazda Utánpótlás Akadémia strandfocisai évek óta kupákkal látják el a székház díszes gyűjteményét. U17-es csapatunk után szombaton az U15 és vasárnap az U13-as csapatunk is megnyerte az országos bajnokságot. A laikusok és a szakma is tökéletesen egyetért abban, hogy Akadémiánk jelentős ... Tovább

Gyere hozzánk focizni!

2019. július 25
Legyél Te a csapatunk tagja! A Városgazda Utánpótlás Akadémia játékostoborzót szervez. Ne habozz! Gyere és próbáld ki magad valamelyik labdarúgó edzésünkön. Ha tetszik a társaság, akkor üdv a csapatban. Csodaszép pályák, új és felújított öltözők várnak Budapest egyik legdinamikusabban ... Tovább

Bajnokot avattunk a hétvégén

2019. július 16
A Városgazda Utánpótlás Akadémia strandlabdarúgói a regionális versenyükön vesznek részt a hetekben. U17-es csapatunk múlt hét kedden nyerte meg a csapatkörét és jutott az országos döntőbe, ahol csodálatos játékkal szinte simán nyerte az országos bajnokságot és ezzel Magyar Bajnokok a fiaink. ... Tovább

Szenzációsan úsztunk az OB-n

2019. július 15
A Városgazda Utánpótlás Akadémia egy szál versenyzője Járomi Benjámin vett részt a debreceni Cápabajnokságon. Ebben a korosztályban, ahogy a többiben is világszínvonalon teljesítenek a gyerekek. Ez mit jelent? Az, hogy a legjobb idők megegyeznek a legkeményebb Német, Brit, vagy Amerikai bajnokságok ... Tovább

Meglepetést okozott a „csikócsapat”

2019. július 1
A Városgazda Utánpótlás Akadémia úszói már többször előrukkoltak meglepetés teljesítményekkel a történetünk folyamán. Fiataljaink a nemzetközi versenyen a váltóban tudtak bizonyítani. „Először indítottunk váltóban csapatot 4x200 gyorson. Nagyon sok versenyünk van és a kihívás az, ... Tovább

Átúsztuk ismét a Balatont

A Városgazda Utánpótlás Akadémia úszóinak egyik fele a Budapest bajnokságban mérettette meg magát, míg a többiek elindultak a Balaton átúszáson. Az egyik legfiatalabb úszónk is lenyomta az 5,2 km-ert.   „A mindennap medencében úszóknak kihívást jelent a Balaton, hiszen meg kell ... Tovább

Teltházas jégkorong tábor

Sokan gondolnánk, hogy nincs is jobb, mint úszótáborban lenni a 30-40 fokos melegekben, pedig van. Jégkorongosaink az egész hetet végig nyomták az óbudai friss, hűvös jégcsarnokban.   32 fővel full létszámmal dübörgött a jégkorong tábor a múlt héten. Délelőtt másfélórás edzéseket ... Tovább

Az Év szakosztályvezetője – interjú Horváth Zoltánnal

2019. június 28
Amikor készültem a beszélgetésre Horváth Zoltánnal, már biztosan tudtam, hogy egy jó hangulatú és szakmailag is kiváló emberrel fogok találkozni. Ugyanis nem véletlen szoktak megválasztani valakit az év szakosztályvezetőjének és a Budapesti Úszó Szövetség elnökének. A Városgazda Utánpótlás ... Tovább

Még két bajnokunk van

2019. június 14
Tűzijáték lett az idény vége. Sportolóunk egymás után hozták be a dobogós helyeket, bajnoki győzelmeket és most a várva várt két futsal csapatunk is arannyal zárta az évét. Az U11 és az U13-as futsalosok nagyon megérdemelték a győzelmet. Évek óta nagyon komolyan folyik a szakmai munka ... Tovább

IV. Akadémia évzáró bankett

2019. június 8
Megy az idő! A Városgazda Utánpótlás Akadémia 2015-ös megalakulása óta a pénteki volt az 4. évzáró bankettünk. A kezdetektől velünk tartó gyermekek között mostanra dobogós helyezést elérőket, bajnokokat, válogatott sportolókat és többszörös bajnokokat is köszönthettünk. A változó ... Tovább

Ismét egy bajnoknak örülhetünk?

2019. június 3
A Városgazda Utánpótlás Akadémia U11-es futsalosai szombaton ismét közelebb kerültek az aranyhoz. A fiatalok ugyanis hibátlanul zárták a hétvégét ez által Ács Gábor a csapatunk Vilije készülhet a sorsdöntő csapásokra.   Az elmúlt időszakban sorozatosan is jó hírekkel szolgálhattunk a ... Tovább

Megúsztuk a kötelezőt

A Városgazda Utánpótlás Akadémia három úszója vett részt a hétvégi Ifjúsági Országos Bajnokságon. Előzetesen egy úszónk kvalifikálta magát versenyre, de a hétvégi sikerek után Zalánék is csatlakoztak, így hárman csobbanhattak az új kaposvári uszodában. Sípos Maja, Fias Fanni és Kulcsár ... Tovább