Fiatalokkal megspékelve

A Városgazda Utánpótlás Akadémia felnőtt futsalcsapata is a felnőtt nagypályás csapatunk sorsára jutott. Kérem! Beérett a gyümölcs, amit hosszú évek óta nevelgettünk. Fiataljaink sorra nyerik a bajnokságokat. Most a fiatalokkal erősítjük a felnőtt kereteinket. Teljesen mindegy, hogy az futsal, foci, vagy fedettpályás távolba nézés. Név lettünk a szakmában és már kitűnnek a játékosnevek is… soroljuk hát!

Nagy szükség volt az Üllői DSE elleni győzelemre, hiszen minkét csapat a tabella közepén a világ eldöntetlen részén ejtőzik. Nem kellett sokat várni. Mint a veszett kutya ugrottunk neki az ellenfélnek és mire a fejéhez kapott a DSE már be is pakoltunk 4-et  a kapuba. Molnár Geri és Megyeri Márk is kétszer egymás után ellőtték a puskaport. Tíz perccel később Buzás tovább növelte az előnyt, majd szépített ellenfelünk. Kucsik Erik 3 perccel a lefújás előtt 6:1-re növelte az előnyt. A második félidő első felében kicsit bealudt a csapat és kaptunk 3 gólt. Mire elhitte volna az Üllői DSE, hogy nyerhet Kovács István és Balogh Attila gyorsan kedvüket szegta a mérkőzés utolsó két góljával. 8:4 ide! Nagyon kellett a győzelem a csapatunknak.

Valamennyi játékosunk az MLSZ U17-ből erősíti a futsal és a felnőtt csapat keretét is. GRATULÁLUNK GYEREKEK!